Bardzo dobry
8

Zune Software to program służący do synchronizacji multimediów pomiędzy telefonem z Windows Phone lub odtwarzaczem Zune, a komputerem. To bardzo użyteczny program, który ułatwi korzystanie z nowego, mobilnego systemu Microsoft.

Zune Software pozwala przede wszystkim na synchronizację danych pomiędzy urządzeniem zewnętrznym, a komputerem. Jeśli więc masz na swoim telefonie z systemem Windows Phone zdjęcia, wideo lub muzykę, którą chcesz przerzucić na komputer, zrobisz to przy pomocy Zune Software. Dzięki aplikacji możesz też przeglądać Windows Marketplace oraz odtwarzać multimedia i zgrywać płyty z muzyką.

Niestety, Zune Software nie jest zbyt łatwy w obsłudze. Mimo ładnie wyglądającego interfejsu, obsługuje się go dość topornie. Menu i rozkład opcji są mało intuicyjne i trzeba się trochę naszukać, zanim znajdziemy interesującą nas opcję.

Zune Software to użyteczny program, który jest niezbędny posiadaczom telefonu z systemem Windows Phone lub odtwarzacza Zune. Pomoże w zarządzaniu plikami multimedialnymi oraz aplikacjami. Jeśli zamierzasz kupić telefon z Windows Phone, koniecznie już teraz pobierz Zune Software.

Zune Software

Download

Zune Software 4.8.2345.0

Opinie użytkowników o Zune Software

  • według Anonymous

    Ten program jest poprostu katastrofą. .
    To najgorsze co można było wymyślić. Niepotrzebne skomplikowanie obsługi...   Więcej

Sponsorowany×