Shazam

Shazam

Portal społecznościowy dla miłośników muzyki

Zalety

  • Synchronizacja z aplikacją Shazam na telefony
  • Możliwość dodawania znajomych

Wady

  • Strona mało intuicyjna w obsłudze
  • Obowiązek podania numeru telefonu przy rejestracji

Niezły
5

Shazam to serwis społecznościowy dla miłośników muzyki i użytkowników popularnej aplikacji Shazam. Możesz w nim dodawać swoje ulubione piosenki, patrzeć jakie utwory lubią Twoi znajomi, a także przeglądać polecane albumy. Czytając bloga i wiadomości dowiesz się także co nowego w świecie muzycznym.

Aplikacja Shazam na iPhone, Windows Phone 7 oraz na telefony z systemem Android jest naprawdę świetna. Potrafi na podstawie fragmentu muzyki rozpoznać jaka to piosenka i co to za wykonawca. Jeśli używasz jej i masz zapisanych dużo ulubionych utworów, teraz możesz je wszystkie zsynchronizować ze swoim kontem na stronie Shazam.

Rejestracja nie sprawi Ci większego kłopotu. Jedynym jej minusem jest konieczność podania numeru telefonu komórkowego. Zapewne będzie on służył Shazam do celów reklamowych.

Używając konta na Shazam łatwo przejrzysz swoje ulubione piosenki dodane z telefonu. Możesz też sprawdzić, czego słuchają Twoi znajomi. Na podstawie wybranej przez Ciebie muzyki Shazam podpowie Ci też czego jeszcze możesz posłuchać.

Shazam to serwis oparty na ciekawym pomyśle, ale jego interfejs jest mało czytelny. Ciężko zorientować się jakie są wszystkie możliwości serwisu. Brakuje pomocy dla nowych użytkowników, trudno też znaleźć informacje na temat sposobu działania strony.

Jeśli jesteś fanem aplikacji Shazam lub miłośnikiem muzyki, konto online może być niewątpliwie ciekawym sposobem na dzielenie się muzyką ze znajomymi. Serwis jest jednak nie do końca dopracowany, przez co jego obsługa może być trochę kłopotliwa.

Shazam

Wypróbuj

Shazam

Opinie użytkowników o Shazam

Sponsorowany×