Shazam

Shazam varies-with-device

Natychmiast dowiedz się, która piosenka gra

Czy słyszałeś kiedyś piosenkę, którą lubisz w radiu, w telewizji lub na imprezie, ale nie wiesz, jak się nazywa? Zainstaluj Shazam na swoim komputerze i możesz dowiedzieć się.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ogromna baza danych muzycznych
  • Niezwykle prosty w użyciu
  • Zachowuje historię wyszukiwanych utworów
  • Dobrze zintegrowany aspekt społeczny

Wady

  • Nie rozpozna każdej piosenki

Czy słyszałeś kiedyś piosenkę, którą lubisz w radiu, w telewizji lub na imprezie, ale nie wiesz, jak się nazywa? Zainstaluj Shazam na swoim komputerze i możesz dowiedzieć się.

Nazwij tę melodię

Gdy usłyszysz melodię, którą lubisz, po prostu przytrzymaj mikrofon swojego komputera do głośnika i kliknij ikonę "Oznacz teraz". Krótko po tym, szczegóły utworu pojawią się w interfejsie Shazam, w tym nazwa piosenki, piosenkarka i album, na którym się pojawia.

Shazam udostępnia opcję odtwarzania utworu w Spotify, Rdio i Google Play Store, z którego można posłuchać utworu i kupić utwór. Możesz przeglądać historię wszystkich utworów, których szukałeś, korzystając z opcji "Moje tagi".

Shazam ma teraz integrację z Spotify, dzięki czemu możesz słuchać pełnych utworów na playlistach Shazam. Jeśli połączysz swoje konto Spotify, automatycznie otrzymasz playlistę "Moje utwory Shazam" w Spotify, dzięki czemu masz łatwy w użyciu zapis utworów Shazam.

Zawiera również bardziej szczegółowe informacje na temat każdej piosenki, takie jak teksty piosenek i pokrewne filmy.

Łatwe słuchanie

Ale w jaki sposób Shazam może wiedzieć tyle o tej muzyce? Cóż, Shazam "słyszy" piosenkę za pomocą mikrofonu twojego komputera i używa twojego mobilnego połączenia internetowego, by porównać dźwięki, które otrzymuje, z tymi nagranymi w ogromnej internetowej bazie muzyki. Jeśli znajdzie pasujące dane, Shazam natychmiast dostarczy ci informacje i zaoferuje ci możliwość przesłania go pocztą elektroniczną do znajomego, jeśli chcesz. Podczas gdy Shazam nie może rozpoznać każdej piosenki na świecie, udało jej się jak najbardziej ją przetestować.

Interfejs Shazama jest bardzo prosty w użyciu, a znalezienie utworu zajmuje tylko kilka sekund.

Świetny sposób na rozbudowę biblioteki muzycznej

Shazam zapewnia rozwiązanie tego odwiecznego dylematu, próbując odgadnąć (i zapamiętać!) Piosenkę, którą usłyszałeś na imprezie. Jest to łatwy w użyciu interfejs, który jest niezbędny dla fanów muzyki.

Co nowego w Shazam

W najnowszej aktualizacji wprowadzono pewne ulepszenia w zakresie projektowania aplikacji Wiadomości, które mają na celu ułatwienie oglądania większej ilości wykonawców Shazamed, na przykład nowych utworów i ekskluzywnych filmów wideo. Ta aktualizacja kanału wiadomości pozwala także łatwiej zobaczyć aktywność znajomych i dowiedzieć się, co robią.

Shazam

Download

Shazam varies-with-device

Opinie użytkowników o Shazam

Sponsorowany×