RIFT

RIFT 1.0.0.0

Walcz przez Telarę, świat zagrożony wyginięciem

Zalety

  • Świetnie wyglądający
  • Szczeliny robią to interesująco
  • Bardzo dobrze rozwinięty

Wady

  • Może być mylące dla nowoprzybyłych

Bardzo dobry
8

Szukasz alternatywy dla World of Warcraft ? Nie musisz już dłużej: RIFT Triona jest polerowanym, dobrze opracowanym i bardzo grywalnym MMORPG .

Usytuowany w świecie zwanym Telara, RIFT na pierwszy rzut oka wygląda na nieco ogólny, styl gry jest dość standardowy, ale wkrótce okazuje się być wyjątkowy pod wieloma względami i bardzo dobrze zaprojektowany.

Zaczynasz jako Strażnik lub Wyzywający i rozwijasz swoją klasę z jednego z czterech "powołań". Są to dość standardowe Warrior, Cleric, Mage i Rogue , ale można je rozszerzyć, aby zmienić i ulepszyć umiejętności postaci. Na początku wygląda na skomplikowany, ale system wprowadza się delikatnie i zapewnia graczom duży wybór i elastyczność w miarę postępów w grze.

Tło RIFT, że Telera jest światem na krawędzi destrukcji, od razu rzuca się w dramatyczną walkę. Wstępna sekwencja misji uczy cię dobrze lin i prawdopodobnie doprowadzi cię do uzależnienia. RIFT wygląda świetnie, a stosunkowo kompaktowy świat oznacza, że ​​nie będziesz zbyt długo podróżować między zadaniami. Same RIFT są łzami, które pozwalają złym potworom wlewać się z innej płaszczyzny. Dodają one ciekawą dynamikę do gry i świetnie wyglądają dramatyczne wydarzenia.

RIFT oferuje kilka innowacji w gatunku fantasy MMORPG, będąc jednocześnie dostępnymi dla fanów tych gier. Może to być trochę mylące dla absolutnie początkujących, ale doskonałe fora społeczności i wsparcia RIFT oznaczają, że będziesz w stanie uzyskać pomoc, której potrzebujesz.

RIFT nie tworzy na nowo fantasy MMORPG, ale jest dobrze zaokrąglonym i bardzo grywalnym alternatywnym wszechświatem dla WoW.

Opinie użytkowników o RIFT

Sponsorowany×