RC Helicopter Simulator

RC Helicopter Simulator 2.0

Zdalnie sterowany pseudo-helikopter

Zalety

  • Duże możliwości personalizacji

Wady

  • Bardzo uboga grafika otoczenia
  • Skomplikowane sterowanie
  • Denerwujące dźwięki

Nie dobry
4

RC Helicopter Simulator to darmowy symulator zdalnie sterowanego modelu helikoptera. Pozwala latać bez wychodzenia z domu.

RC Helicopter Simulator pozwala sterować modelem helikoptera. Do dyspozycji są standardowo dwa modele, choć można pobrać inne. Statkiem powietrznym kieruje się za pomocą klawiatury, która imituje pilota zdalnego sterowania. Nie jest to zadanie łatwe, niewprawione osoby będą miały problemy z zapanowaniem nad maszyną.

Najsłabszą stroną RC Helicopter Simulator jest bardzo uboga grafika. Obecnie programy na telefony komórkowe mogą się poszczycić lepszym poziomem wizualnym niż ten symulator. O ile wygląd helikopterów jest do zaakceptowania, to sceneria jest poniżej krytyki. Momentami to po prostu plamy pikseli. Obrazu całości dopełnia irytujący dźwięk silnika, ktory jest nie do zniesienia już po chwili. Znacząco wpływa to na przyjemność czerpaną z grania, a raczej jej brak.

RC Helicopter Simulator to gra dla prawdziwych pasjonatów modelarstwa. Jeśli do nich nie należysz, znudzi Ci się po minucie.

Najczęściej pobierane Symulacyjne na mac

Więcej
RC Helicopter Simulator

Download

RC Helicopter Simulator 2.0

Opinie użytkowników o RC Helicopter Simulator

Sponsorowany×