Radian

Radian 1.0.0.88

Szybki dostęp do ulubionych aplikacji

Zalety

  • Konfigurowalne obszary z różnymi zestawami odnośnikóq
  • Łatwa konfiguracja
  • Szybki dostęp do używanych aplikacji i folderów

Wady

  • Zasłania dużą część ekranu
  • Brak zaawansowanej konfiguracji

Dobry
7

Radian to darmowa aplikacja pozwalająca na łatwy dostęp do programów przy pomocy myszki. Zamiast tradycyjnego Paska Start i mnóstwa ikon na Pulpicie, możemy teraz korzystać z wygodnego okrągłego panelu.

Radian wywołuje się klikając i przytrzymując przycisk myszki w dowolnym miejscu. Po chwili pojawia się interfejs programu Radian z bezpośrednimi odnośnikami do najczęściej używanych aplikacji i folderów. Dostosowanie skrótów oferowanych przez Radian do własnych upodobań jest bardzo łatwe.

Menu programu Radian jest podzielone na cztery obszary. Każdy z nich można ustawić do pracy w odpowiednim trybie: wyświetlania ikon szybkiego uruchamiania, listy ostatnio używanych dokumentów, ikon skrótów z Pulpitu czy dowolnie dobranego zestawu odnośników. Radian pozwala też na wyróżnienie obszarów wybranymi przez nas kolorami.

Radian sprawdza się całkiem dobrze, choć nie wszystkim musi się spodobać. Jego interfejs zajmuje sporo miejsca na ekranie, a prosta konfiguracja oznacza także niewielkie możliwości dostosowania programu. Nie możemy na przykład ustawić obsługi dodatkowych gestów myszki.

Jeśli znudził Ci się pasek Start i gąszcz ikon na Pulpicie, pobierz Radian. To ciekawa alternatywa zarówno dla tradycyjnego interfejsu Windows, jak i dla znanych z Mac OS docków takich jak ObjectDock.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na windows

Więcej
Radian

Download

Radian 1.0.0.88

Opinie użytkowników o Radian

Sponsorowany×