Nokia PC Suite

Nokia PC Suite 7.1.180.94

Połącz swój telefon Nokia z komputerem!

Zalety

 • Instalowania aplikacji
 • Przesyłanie plików

Wady

 • Niewyraźne czcionki

Bardzo dobry
8

Nokia PC Suite to darmowy program, pozwalający na podłączenie telefonu Nokia do komputera. Dzięki Nokia PC Suite możesz swobodnie wymieniać dane między PC, a swoją komórką.

Oprócz prostego tworzenia kopii zapasowej i synchronizowania danych z telefonu, Nokia PC Suite oferuje wiele możliwości. Program pozwala na używanie telefonu jako modemu. Umożliwia przesyłanie plików między urządzeniami, korzystanie z muzyki, filmów i zdjęć z telefonu. Dzięki Nokia PC Suite możesz instalować aplikacje oraz aktualizować oprogramowanie firmware w Twojej Nokii.

Do każdej z tych funkcji Nokia PC Suite ma oddzielną niewielką aplikację. Aby korzystać z programu, musisz podłączyć swój telefon do komputera na jeden z trzech sposobów: przez kabel USB, połączenie Bluetooth lub podczerwień (IR).

Praca z Nokia PC Suite jest bardzo prosta, interfejs jest przyjazny, a wszystkie funkcje są wyraźnie opisane. Jedyny problem to niezbyt wyraźne czcionki, używane przez Nokia PC Suite.

Nokia PC Suite to program niezbędny dla każdego posiadacza telefonu Nokia. Telefon połączony z komputerem, to naprawdę doskonała para.

Nokia PC Suite

Download

Nokia PC Suite 7.1.180.94

Opinie użytkowników o Nokia PC Suite

 • według Anonymous

  Szału nie ma - dobry. .
  Trochę powolne... Tak jakby trochę się gubił przy większej ilości wiadomości w skrzynce....   Więcej

 • według Anonymous

  Tragedia 3-ch aktach.
  Program pc Suite jest do niczego,telefon działa z moją Toshibą bez tego badziewia lepiej. ...   Więcej

Sponsorowany×