LG PC Suite V

LG PC Suite V 5.3.18

Oficjalne oprogramowanie od LG do synchronizacji Androida z twoim komputerem

LG PC Suite V to oficjalna aplikacja do synchronizacji Twojego smartfona z Androidem od LG z komputerem poprzez Wi-Fi i kabel USB.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wiele funkcji
  • Synchronizacja przez USB i Wi-FI
  • Design i łatwość użycia
  • Wspiera migrację danych z iPhone'a

Wady

  • Nic innowacyjnego
  • Wsparcie tylko dla smartfonów z Androidem 4.0 lub wyższym

Bardzo dobry
8

LG PC Suite V to oficjalna aplikacja do synchronizacji Twojego smartfona z Androidem od LG z komputerem poprzez Wi-Fi i kabel USB.

Kompatybilny z Androidem 4.0 wzwyż

Możesz uzyskać podstawowe informacje o swoim smartfonie, zaktualizować/przywrócić oprogramowanie, stworzyć kopię zapasową danych, instalować pliki APK oraz synchronizować zdjęcia, filmy i muzykę.

Ta wersja programu jest kompatybilna z urządzeniami z wersją 4.0 systemu lub wyżej (IceCream, Jelly Bean, Kit Kat). Jeżeli korzystasz z wcześniejszej wersji systemu, musisz użyć LG PC Suite IV

Łatwy w instalacji i użyciu

Interfejs LG PC Suite V jest użyteczny i nowoczesny. Z lewej strony znajdziesz główne funkcje synchronizacji: Music, Videos, Photos, Applications oraz SmartShare. Każda z opcji jest opisana w jasny i przejrzysty sposób.

Plik instalacyjny LG PC Suite V jest dość duży (ponad 220 MB), a sam proces instalacji jest nieco powolny, ale za to dość prosty i przebiega sprawnie.

Podstawa dla każdego użytkownika smartfonów LG

LG PC Suite V jest obowiązkowym narzędziem dla każdego posiadacza najnowszych smartfonów LG, którzy chcą synchronizować dane między PC a smartfonem.

Oprogramowanie LG PC Suite V wspiera większość nowych smartfonów, wliczając w to kilka modeli Optimus oraz Nexus 4 i 5. Łatwość użycia czyni go idealnym narzędziem dla każdego użytkownika.

Najczęściej pobierane Komunikacja społeczna na windows

Więcej
LG PC Suite V

Download

LG PC Suite V 5.3.18

Opinie użytkowników o LG PC Suite V

Sponsorowany×