HTC Sync

HTC Sync 3.3.63

Zsynchronizuj swój telefon HTC z PC

Zalety

  • Prosty, estetyczny interfejs
  • Skuteczność

Wady

  • Kłopoty z wykrywaniem telefonu

Dobry
7

HTC Sync to darmowy program służący do synchronizacji telefonów marki HTC z zasobami komputera. Dzięki niemu w łatwy sposób przerzucisz dane ze smartfona na PC. Program posiada łatwy i bardzo elegancki interfejs.

HTC Sync pozwala na synchronizację muzyki, zdjęć i video, kalendarza, kontaktów, zakładek z przeglądarki, dokumentów oraz lokalizacji. Po wybraniu danej opcji wystarczy kliknąć w przycisk "Synchronizuj teraz" i poczekać, aż program skopiuje dane. Jak widać nie powinno to sprawić żadnego kłopotu, nawet mało zaawansowanym użytkownikom.

HTC Sync - problemy z podłączaniem telefonu

HTC Sync nie jest jednak programem bez wad. Największą z nich jest kłopotliwe podłączanie telefonu do systemu Windows i usługi HTC Sync. Aby tego dokonać należy kolejno:

1. Uruchomić tryb debugowania USB w telefonie (Ustawienia>Dla programistów>Debugowanie USB)
2. Podłączyć telefon kablem USB do komputera.
3. Następnie, nasze urządzenie HTC poprosi o wybranie sposobu podłączenia telefonu. Należy wybrać opcję
HTC Sync.

Po wykonaniu tych czynności program powinien rozpoznać Twój telefon. Jeśli tego nie zrobił, należy upewnić się, że system Windows zainstalował sterowniki dla telefonu. W tym celu należy wyłączyć i włączyć kabel USB do komputera. Windows powinien zainstalować urządzenie automatycznie.

HTC Sync to dobre narzędzie, jeśli aktywnie korzystamy z telefonu HTC. Posiada estetyczny i intuicyjny interfejs, dzięki czemu używanie go jest wyjątkowo proste. Jeśli pokonamy ewentualne trudności z podłączaniem telefonu, to na pewno będziemy zadowoleni z tej aplikacji.

HTC Sync

Download

HTC Sync 3.3.63

Opinie użytkowników o HTC Sync

Sponsorowany×