Gadu-Gadu 10 (GG 10.5)

Gadu-Gadu 10 (GG 10.5) 10.5.2.13141

Komunikator wszystkich Polaków

Gadu-Gadu 10.5 to kolejna odsłona tego popularnego w Polsce komunikatora. Omyłkowo GG 10 bywa także nazywane Gadu Gadu 2010.

Zobacz pełny opis

Zalety

 • Stabilność działania
 • Możliwość prowadzenia rozmów w zakładkach
 • Udostępnianie galerii zdjęć i plików
 • Dobrze działające rozmowy głosowe i wideo
 • Obsługuje skórki

Wady

 • Nahalne oferowanie innych usług
 • Bardzo denerwujące i narzucające się reklamy
 • Powolne działanie

Niezły
5

Gadu-Gadu 10.5 to kolejna odsłona tego popularnego w Polsce komunikatora. Omyłkowo GG 10 bywa także nazywane Gadu Gadu 2010.

Funkcje GG 10.5

Gadu-Gadu to przede wszystkim komunikator umożliwiający rozmowy tekstowe oraz głosowe i wideo pomiędzy użytkownikami. Poza podstawową funkcjonalnością oferuje on także wiele nowych funkcji dodatkowych.

GG 10.5 daje możliwość udostępniania galerii zdjęć. Możemy także zagrać wspólnie ze znajomymi w gry, a także uzyskać informacje o pogodzie, czy wydarzeniach ze świata.

Gadu-Gadu 10 to kolejny krok na drodze do stworzenia społeczności wokół komunikatora i usług pobocznych. Teraz użytkownicy mogą wyrażać się nie tylko przez opisy na gg. Program jest bardzo silnie powiązany z innymi serwisami producenta GG, takimi jak Moja Generacja, czy Open FM. Wszechobecne w GG 10 są także "delikatne sugestie" skorzystania z sieci komórkowej GaduAir lub założenia konta w serwisie Blip.

Wygląd Gadu-Gadu 10.5

Niestety Gadu-Gadu 10.5 nie należy do programów z których korzysta się przyjemnie. Razi rozbicie interfejsu komunikatora na mniejsze elementy. Każda funkcja otwiera się w osobnym oknie, niekoniecznie pasującym do pozostałych. Niektóre elementy interfejsu można wyłączyć, tylko poprzez wyłączenie przypisanych do nich usług, a to bywa dość skomplikowane.

Bardzo podoba nam się możliwość prowadzenia rozmów w zakładkach, co nie zaśmieca całego ekranu w przypadku konwersacji z wieloma osobami na raz. Nowe GG10 obsługuje również skórki, dzięki którym można zmieniać wygląd komunikatora.

Niestety nadal podstawową wadą programu jest bezmyślne bombardowanie użytkownika reklamami. Rozumiemy model biznesowy Gadu-Gadu 10, jednak można by pomyśleć nad wyświetlaniem banerów w sposób mniej inwazyjny i denerwujący.

Działanie

Najnowsze Gadu-Gadu 10.5 pozwala zauważyć poprawę wydajności, w stosunku do starszych wersji programu. Zarówno rozmowy tekstowe, jak i głosowe oraz wideo działają płynnie. GG 10 nie zużywa już tak ogromnej ilości zasobów jak poprzednicy, ale nadal wymaga od komputera sporego wysiłku. Znamy gry, które potrzebują mniej zasobów procesora i pamięci ram niż GG.

Czy GG 10 to dobry komunikator?

Gadu Gadu 10 wciąż ma na polskim rynku przewagę nad konkurentami lokalnymi, takimi jak Tlen i międzynarodowymi, takimi jak Skype, czyWindows Live Messenger (MSN). Choć w gruncie rzeczy GG 10, podobnie jak poprzednie wersjeGadu Gadu, to kiepski komunikator, jego pozycja w Polsce jest niezachwiana dzięki masom wiernych użytkowników. Jeśli chcesz do nich dołączyć , pobierz Gadu-Gadu 10.5.
Gadu-Gadu 10 to raczej ewolucja niż rewolucja, w stosunku do swojego poprzednika. Program rzeczywiście działa stabilniej i oferuje nowe funkcje, jednak jest tak samo niewygodny w użytkowaniu jak GG 9. Na szczęście jest już dostępne GG 11, które wygląda i działa o wiele lepiej od poprzedników.

UWAGA! Gadu Gadu w wersji 10.5 nie jest już oficjalne wspierane przez twórców aplikacji. Co więcej, Gadu Gadu 10 nie obsługuje najnowszej wersji protokołu GG. Z tego powodu polecamy pobrać najnowsze Gadu Gadu 12.

Zmiany w wersji Gad-Gadu 10.5.2.13141 Zmieniono status z wersji „beta” na wersję stabilną Zmieniono wygląd i funkcjonalności okna rozmowy (m.in. usunięto boczny pasek zakładek, usprawniono Skalowanie rozmiaru okna rozmowy, wprowadzono przejrzystą grafikę) Zmieniono wygląd i funkcjonalności okna głównego aplikacji wraz z listą kontaktów (m.in. szybki dostęp do ostatnich rozmów, ujednolicona i stonowana grafika) Umożliwiono komentowanie opisów znajomych z poziomu komunikatora – dzięki temu możemy skomentować opis znajomego bezpośrednio wewnątrz listy kontaktów, bez potrzeby otwierania strony www (komentarz pojawi się na profilu znajomego w serwisie GG.pl) Wprowadzono nowy panel informacji z portalu gadu-gadu.pl (m.in. nowe okno artykułów, nowa grafika) Zmiany w wersji Gadu-Gadu 10.5 Zmiana wyglądu i funkcjonalności okna rozmowy GG 10.5 (m.in. usunięto boczny pasek zakładek, usprawniono skalowanie rozmiaru okna rozmowy, wprowadzono przejrzystą grafikę) Poprawa wyglądu i funkcjonalności okna głównego aplikacji wraz z listą kontaktów (m.in. szybki dostęp do ostatnich rozmów, ujednolicona i stonowana grafika) Możliwość komentowania opisów znajomych z poziomu komunikatora, poprawa wyglądu skórek komunikatora (zoptymalizowanie do różnych rozdzielczości) Usunięcie domyślnego opisu: “Mam nowe Gadu-Gadu” Mniej istotne poprawki Zmiany w wersji 10 build 9103 Numery Gadu-Gadu nie wygasają na skutek braku aktywności Nowe, dłuższe numery GG Nowe statusy: "Nie przeszkadzać" i "PoGGadaj ze mną" Moduł sprawdzania pisowni w oknie Gadu-Gadu 10 GG Live - obserwowanie statusów znajomych Graficzne opisy GG GG Foto - wymienianie się zdjęciami i tworzenie galerii Tworzenie Awatarów Opcja wyszukiwania przez Gadu-Gadu 10 wspólnych znajomych Można korzystać z Gadu-Gadu w kilku miejscach jednocześnie

Zmiany

 • Zmiany w wersji Gad-Gadu 10.5.2.13141 Zmieniono status z wersji „beta” na wersję stabilną Zmieniono wygląd i funkcjonalności okna rozmowy (m.in. usunięto boczny pasek zakładek, usprawniono Skalowanie rozmiaru okna rozmowy, wprowadzono przejrzystą grafikę) Zmieniono wygląd i funkcjonalności okna głównego aplikacji wraz z listą kontaktów (m.in. szybki dostęp do ostatnich rozmów, ujednolicona i stonowana grafika) Umożliwiono komentowanie opisów znajomych z poziomu komunikatora – dzięki temu możemy skomentować opis znajomego bezpośrednio wewnątrz listy kontaktów, bez potrzeby otwierania strony www (komentarz pojawi się na profilu znajomego w serwisie GG.pl) Wprowadzono nowy panel informacji z portalu gadu-gadu.pl (m.in. nowe okno artykułów, nowa grafika) Zmiany w wersji Gadu-Gadu 10.5 Zmiana wyglądu i funkcjonalności okna rozmowy GG 10.5 (m.in. usunięto boczny pasek zakładek, usprawniono skalowanie rozmiaru okna rozmowy, wprowadzono przejrzystą grafikę) Poprawa wyglądu i funkcjonalności okna głównego aplikacji wraz z listą kontaktów (m.in. szybki dostęp do ostatnich rozmów, ujednolicona i stonowana grafika) Możliwość komentowania opisów znajomych z poziomu komunikatora, poprawa wyglądu skórek komunikatora (zoptymalizowanie do różnych rozdzielczości) Usunięcie domyślnego opisu: “Mam nowe Gadu-Gadu” Mniej istotne poprawki Zmiany w wersji 10 build 9103 Numery Gadu-Gadu nie wygasają na skutek braku aktywności Nowe, dłuższe numery GG Nowe statusy: "Nie przeszkadzać" i "PoGGadaj ze mną" Moduł sprawdzania pisowni w oknie Gadu-Gadu 10 GG Live - obserwowanie statusów znajomych Graficzne opisy GG GG Foto - wymienianie się zdjęciami i tworzenie galerii Tworzenie Awatarów Opcja wyszukiwania przez Gadu-Gadu 10 wspólnych znajomych Można korzystać z Gadu-Gadu w kilku miejscach jednocześnie

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na windows

Więcej
Gadu-Gadu 10 (GG 10.5)

Download

Gadu-Gadu 10 (GG 10.5) 10.5.2.13141

Opinie użytkowników o Gadu-Gadu 10 (GG 10.5)

 • według Anonymous

  Chcę mieć gg a niemogę go zainstalować brak konkretów.
  Jest okej tylko nie mogę go ściągnąć Wymagacie głupot zam...   Więcej

 • według Anonymous

  fajne.
  jest fajne i poznaje się na nim fajnych ludzi wię dlatego założyłam sobie na nim konto to jest superr Więcej

 • według Anonymous

  potrzebna pomoc.
  wszystko okej tylko niemoge usunac z archiwum jednej rozmowy niewiem czemu a zalezy mi na tym p...   Więcej

 • według Anonymous

  Jeden bajer potrzebny :) ..
  Brakuje mi jednego fajnego bajeru, ktory juz jest wykorzystany w chacie na facebook'...   Więcej

 • według Anonymous

  Brak dostępu na GG 10.
  Od trzech dni nie mogę sie dostać na GG10,nie wiem co sie stało,nawet nie wiem u kogo szu...   Więcej

 • według Anonymous

  polecam.
  polecam AQQ to jest co spodobnego do GG lecz moim zdaniem lepszego ma fajniejszą skórkę i nie trzeba cz...   Więcej

Sponsorowany×