Podsumowanie tygodnia w newsach Softonic

Podsumowanie tygodnia w newsach Softonic

Co ciekawego wydarzyło się w tym tygodniu w świecie oprogramowania i internetu? Oto nasze cotygodniowe podsumowanie.

Minecraft Realms już w Polsce – długo oczekiwana platforma pozwalająca na wygodne granie w trybie wielu graczy w końcu trafiła do Polski. Twórcy Minecraft udostępnili ją już na całym świecie. Dzięki niej z łatwością można skonfigurować swój własny świat i bawić się razem ze znajomymi. Usługa kosztuje 10 euro, a można ją subskrybować na miesiąc, trzy miesiące lub pół roku.

Nowy dodatek oraz aktualizacja dla Euro Truck Simulator 2 – kolejna dobra nowina dla graczy. Popularny symulator ciężarówek dostał istotną aktualizację oraz nowy dodatek, który umożliwia korzystanie z metalicznych lakierów. Co ważne, już wkrótce wszystkie aktualizacje oraz dodatki wydawane będą tylko przez platformę Steam. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, przeczytajcie nasz artykuł.

Facebook rozpozna jakiej muzyki właśnie słuchasz – popularna sieć społecznościowa dodaje do szeregu opcji nowa funkcję. Jej aplikacje mobilne będą teraz w stanie odgadnąć, jakiej piosenki aktualnie słuchamy lub rozpoznać, jaki film właśnie oglądamy. Funkcjonalność podobna do aplikacji Shazam powinna wkrótce trafić do większej grupy użytkowników.

Zgubiłeś iPhone’a? Zabezpieczenia systemowe ze “Znajdź iPhone” mogą być z łatwością złamane – dwójka hakerów odkryła, że w łatwy sposób można odblokować zgubionego lub skradzionego iPhone’a, korzystając z luki w usłudze iCloud. Udostępnili też narzędzie, które może być wykorzystane przez złodziei do łamania zabezpieczeń urządzeń od Apple.

Zobacz też inne, ciekawe wiadomości z tego tygodnia:

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy